מידע למפתחים

מנוע דיבור הוא, מעצם הגדרתו, מוצר תשתיתי. הכוונה בכך היא שהוא איננו חשוף ישירות למשתמש הקצה, אלא דרך יישומים המפותחים בצורה עצמאית ועושים בו שימוש. מנוע דיבור אהרון עונה גם להגדרה זו.

בישראל יש עדיין כמות גדולה של יישומים ורעיונות אשר אינם מגיעים לכדי פיתוח ו\או בשלות מכיוון שהם חסרים את המרכיב החשוב של מנוע דיבור. באהרון טכנולוגיות קול אנו מאמינים בהעמדת המנוע שלנו לשירותה של קהיליית המפתחים המשתמשת במנוע אהרון, ואנו מקווים מאוד שיהיה לנו חלק בתרומה להתפתחותה. אנו מאמינים שרעיונות חדשים ופתרונות מהפכניים יצוצו כאשר לקהיליית המפתחים יהיה מוצר לעבוד עימו.

כדי לאפשר את שגשוגה של קהילייה כזו אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי להקל ולסייע למפתחים עצמאיים המעוניינים להשתמש במנוע אהרון.

  • למנוע הדיבור שלנו אין הגנת חומרה, דבר המקל מאוד על עבודת הפיתוח ועל צרכי המפתחים בגמישות מיוחדת.

  • תוכנית המפתחים שאנו מציעים מאפשרת למפתח לנסות את מנוע הדיבור בחינם לתקופה של עד שלושה חודשים. לאחר מכן המפתח יכול להשתמש במנוע תחת רשיון פיתוח, אשר מחירו מופחת מדמי הרשיון המסחרי.

  • אנו נענים לפניות המפתחים וכוללים את דרישותיהם ובקשותיהם בתוכנית הפיתוח שלנו.

אנו מפתחים כעת מוצרים תשתיתיים אחרים לקהיליות מפתחים PC- מלבד מנוע הדיבור ל בעלות אופי דומה: אהרון סימביאן יאפשר ליישומים הנכתבים עבור טלפונים ניידים להשתמש במנוע דיבור אמיתי המותקן על הטלפון. אהרון חלונות מובייל ישמש באופן דומה יישומים הנכתבים למחשבי כף יד עם מערכת ההפעלהWindows Mobile.

aharon
מידע למפתחים - המשך מידע למשקיעים
All rights reserved @ www.aharontts.co.il צרו קשר